Eager´s Cup 5.-6. 5. 2012

Letošní sezónu jsme začali na zahajovacím turnaji Purina Pro Plan Cupu Eager´s Cupu. Na turnaj se přihlásil velký počet družstev, proto se celý víkend běhal na dvou parkurech. Naše družstvo běhalo v 6. divizi, která byla umístěna na parkur č. 2.  Naše divize byla také ze všech nejpočetnější, skládala se z 8 družstev, kdy se zde objevily nová česká i zahraniční družstva. 

V sobotu jsme běhali Speed Trial a povedlo se nám zaběhat čas 21,68 s, a tím se umístit na krásném druhém místě. Dostávali jsme se opět do kondice s EJS a pilovali střídačky. V neděli jsme ani netušili, co vše přijde. Běhali jsme Double Elimination, kdy jsme pomalu postupovali v pavouku i s menším zaškobrtnutím do finále, o kterém se nám ani nezdálo. Naše první finále jsme si naprosto užívali. Fandění od ostatních družstev nám pomáhalo maďarské družstvo aspoň trochu zapotit při boji o první místo. Zaběhli jsme si zatím svůj nejlepší čas 21,32 s a to nám vyneslo 2. místo.

Na turnaji jsem měla i svoji první hospitaci na boxovém a startovním rozhodčím na prvním parkuru. Byl to jak pro mě, tak pro naše celé družstvo velmi náročný víkend a jsem ráda, že jsme ho tak nádherně zvládli.  Na konečném vyhodnocení nám bohužel začalo pršet, proto jsme se pro pohár vydali s celým svým stanem. Domu jsme si odvezli pohár s medailemi a sladkosti jak pro nás, tak i pro naše čtyřnohé mazlíčky.