Nabízíme flyballové vybavení

  • Cvičná deska "shoot"

Shoot je vyroben z dřevěných a kovových komponentů. Skládá se ze tří částí - základ shootu, opěrná část a naskakovací desta. Všechny části se dají seskládat na sebe pro lepší skladování a převážení a následně složit do aktivní pozice. Naskakovací deska se nastavuje do 4 různých výšek dle stupně trénovaných. V desce je vyřezáno 9 jednotlivých děr v třech výškách pro míčky. Povrch desky je možný upravit barevným protiskluzovým materiálem (filc) nebo vroubkovanou gumou (dle fotky), která je použita na většině boxech. Dle dohody lze na celou konstrukci použít barevný nátěr.

 

  • Označení metrů + zášlapové značky

Nabízíme výrobu zášlapových značek na označení metrů v odběhové zóně a značek na umístění překážek na parkuru. Značky číšel metrů jsou vyrobeny z plechu síly 2,5 mm, velikost 105x80 mm. Zášlapové značky na překážky jsou ve stejné síle o rozměrech 60x35 mm. Povrchová úprava zvolena ve žluté barvě pro lepší orientaci v trávě. 

Nyní máme k dispozici ihned k prodeji sadu na jeden parkur, která obsahuje označení metrů číslicemi 1-20 a zášlapové značky 26 ks.

 

  • Hračky

Vyrábíme hračky z fleecu, které jsou pevné a odolné při každodenním používání a i šetrné k zubům psa. Hračky se dobře drží, netřepí se a používáním trochu změknou a vytáhnou se. Máme několik variant barev, tvarů a komponentů. Na přání vyrobíme hračky podle Vašich požadavků a našich materiálových možností. Více fotek najdete zde